Capatect Dalmaçyalı

 

"Kışın, sıcak dışarı kaçmasın... Yazın, sıcak içeri sızmasın!.."

İşte bu, Capatect dalmaçyalı mantolama paket sistemleri  nin binalarda 4 mevsim geçerli ısı yalıtım ekonomisi.

Bu ekonomiyi yaşayanlar yıllarca rahat ediyor. Unutmayın ki, ısı yalıtım sistemi bir kere yaptırılır. Sistemin performansı, kullanılan malzemelerin kalitesi ve birbiriyle uyumuyla doğrudan ilgilidir. Capatect Isı Yalıtım Sistemi'ni oluşturan tüm ürünler,Capatect uzmanlığı ve ileri teknoloji ile üretilmiştir. Capatect Isı Yalıtım Sistemi, tecrübe, teknoloji, uzmanık ve güven demektir.

Capatect Dalmaçyalı Mantolama ürünü saye­sinde uygu­lama altına alı­nan böl­ge­le­rin en az % 50 ora­nında bir tasar­ruf sağ­la­dığı söy­len­mekte ve sis­te­min kısa bir zaman içe­ri­sinde ken­disi için har­ca­nan mali­yeti kar­şı­la­dığı belir­til­mek­te­dir. Bir­çok man­to­lama sistemi için aynı şey söy­lense de capa­tect dal­maç­yalı ürününde durum biraz daha fark­lı­dır. Çünkü ürün içe­ri­ğinde yer alan özel yalı­tım organ­ları saye­sinde yalı­tı­mın en yük­sek kali­tede yapıl­ma­sına ve bunun ger­çek anlamda hissedilmesine imkan tanımaktadır.

KULLANIM ALANLARI

İnce sıva, düzgün yapılmış kaba sıva, beton, gazbeton veya kendini taşıyabilen silikat ya da akrilik esaslı eski boyaların üzerine yenilemek amacıyla ya da polistren ve taşyünü gibi ses ve ısı yalıtımı sistemlerinin üzerine güvenle uygulanabilir. 

ÖZELLİKLERİ

YÜKSEK DARBE DAYANIMI >10 joule* YÜKSEK KORUMA

ÜSTÜN ELASTİKİYET GELİŞTİRİLMİŞ HİDROFOBİK DAVRANIŞ

YÜKSEK SU BUHARI GEÇİRGENLİĞİ MÜKEMMEL DESEN GÖRÜNÜMÜ

ÇALIŞMA KOLAYLIĞI

Filli boya Capatect Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhası 2 cm Karbonlu (λD=0,333 W/mK), 16 Kg/m³ Yoğunlukta, B1 Sınıfı, Dinlendirilmiş Kapı ve Pencere Merkezleri için25 Adet (12.5m²) Capatek Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhası 3 cm 30 Kg/m³ yoğunlukta, 200 KPa Basma Dayanımı, %0.3 Su Emme Temel, Subasmanı ve Teraslar İçin 20 Adet (14.4m² Capatek Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhası 4 cm 30 Kg/m³ yoğunlukta, 200 KPa Basma Dayanımı, %0.3 Su Emme Temel, Subasmanı ve Teraslar İçin15 Adet (10.8m²) Capatect Taşyünü Isı Yalıtım Levhası 4 cm A1 Sınıf, Yanmaz, Ses Geçirmez

Capatect Taşyünü Isı Yalıtım Levhası 5 cmA1 Sınıf, Yanmaz, Ses Geçirmez Capatect Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhası 7 cm Karbonlu (λD=0,333 W/mK), 16 Kg/m³ Yoğunlukta B1 Sınıfı, Dinlendirilmiş 7 Adet (3.5m²)

İstanbul ve çevre iklimler için ideal olan : 4 cm kalınlık 16 densite yoğunluk ısı yalıtım lavhası kullanılmaktadır .İsteğe bağlı olarak 16 - 32 densite arası yoğunluk ve 3 ile 8 cm kalınlıkta yalıtım levhası kullanılabilir. Extra ses yalıtım içinse dış cephe ve iç cephelerinizde taş yünü yalıtım levhasıda kullanılmaktadır.

TÜM UYGULAMALARIMIZDA TEMİZLİK VE GÜVENLİĞİNİZE ÖZEN GÖSTERMEKTEYİZ

Rutubetsiz, homojen ısı dağılımına sahip konforlu yaşam koşulları sağlar.

Mantolama binaların dış cepheleri için uygulanan bir ısı yalıtım sistemine verilen isimdir. Capatect Dış cephe mantolama için ülkemizde son yıllarda uygulanmaya başlanan Mantolama işlemi Avrupa ülkelerinde standartlarla tescillenmiş ve enerji tasarrufu amaçlı olarak uzun yıllardır kullanılmaktadır. Türkiye’ye bu denli geç gelmesinin nedeni ise, enerji ihraç eden bir ülke iken enerji ithal eden bir ülke konumuna gelmiş olmamız. Dünyada enerji kaynaklarının hızla tükendiğini göz önünde bulundurduğumuz takdirde ısı tasarrufu adına binalarımıza gereklimantolama yı yapmak yararımıza olacaktır.

 

Enerji Kimlik Belgesi

İzoder

Yalıtım Kredisi

Polisan Isı Yalıtım Sistemleri

Exelans Enerji Isı Yalıtım Sistemleri

Filli Boya Isı Yalıtım Sistemleri

Capatect Dalmaçyalı Isı Yalıtım Sistemi

American Siding Isı Yalıtım Sistemleri

 

LİDER İZOLASYON

''İzolasyon ve Mantolamada Lider''

Mantolama,  Temel İzolasyon, Çatı İzolasyonu, Su İzolasyonu, Isı Yalıtımı, Ses İzolasyonu ve Yangın İzolasyon Uygulamaları,

Kartonpiyer, Kalebodur, Ahşap Parke, Laminant Parke vs. Dekorasyon Uygulamaları,

İç Cephe Boya ve Dış Cephe Boya Uygulamaları, Kara Sıva ve İnce Sıva Uygulamaları,

Drenaj Uygulamaları, Söve Uygulamaları, İzocam ve Taşyünü Uygulamaları,

Tüm Tadilat ve Tamirat İşleriniz Uzman Ekiplerimiz Tarafından Yapılmakta, Tam Zamanında Teslim Edilmektedir.

Liderizolasyon.com Alan Adı Satılıktır. Bilgi İçin: domain @ safrannet . com

Web Sitesi Tasarımı ve Yönetim Paneli